Питання - Відповіді

Відповіли на Ваші найпопулярніші питання. Якщо Ви не знайшли відповіді, ми з радістю відповімо будь-яким зручним для Вас способом. Чекаємо на ваші листи m.o.v.a.vn@gmail.com

 Як часто проходять заняття та їх тривалість?

Як правило ми радимо займатись мінімум 2 рази на тиждень. Але якщо у Вас поставлена ціль успішно скласти міжнародний іспит чи виїхати закордон найближчим часом, графік буде скоригований на ту кількість годин, яку Ви вважаєте за потрібне.

Чи можу я займатись разом зі своїм другом (подругою, чоловіком, дружиною)?

Можете і ми навіть радимо!
Парні уроки мають багато переваг – працюєте з людиною з якою маєте:

  • спільні погляди;
  • спільну мету;
  • бачите успіхи один одного.

Підтримка —це дуже важливо і до того ж це вигідніше по оплаті.

Що мені необхідно для навчання?

Бажання, трохи часу та доступ до мережі інтернет кілька годин на тиждень. Всі матеріали, завдання, аудіо ми надамо в електронному варіанті.

Чи працюєте ви з дітьми?

Так, звичайно. З дітками починаючи з 10 років. Тривалість занять мін 60 хв, з цього віку дитина може опрацьовувати матеріал впродовж цього часу.
Великий плюс навчання дитини on-line – Вам не потрібно нікуди везти дитину та чекати закінчення уроку.

 До яких міжнародних іспитів ви готуєте?

Центр іноземних мов М.О.V.A. здійснює підготовку до всіх основних іспитів з французької (DELF-DALF) та англійської мов (IELTS academic та general, TOEFL).
Та до менш популярних. Пишіть і ми проконсультуємо з питання будь-якого іспиту.

Чи можу я перенести або відмінити урок?

Так, звичайно. Ви здійснюєте оплату за 8 уроків та можете відмінити або перенести Ваше заняття до 21.00 вечора дня перед уроком.
Ви сплачуєте за кількість уроків які отримуєте, а не місяць чи тиждень. Тому якщо Ви знаєте, що матимете відпустку чи відрядження — всі ваші заняття чекатимуть Вашого повернення.
….